Ga direct naar hoofd-inhoud »


Novelta Hoofdzetel
E-mail : info@novelta.be
Tel : 03/459 80 10
Fax : 03/459 80 00
Meer

Novelta Servicecenter Kontich
E-mail : kontich@novelta.be
Tel : 03/459 80 10
Fax : 03/459 80 00
Meer

Novelta Servicecenter Gent
E-mail : gent@novelta.be
Tel : 09/388 39 87
Fax : 09/385 92 78
Meer

Novelta Servicecenter Borgerhout
E-mail : borgerhout@novelta.be
Tel : 03/235 27 04
Fax : 03/235 06 00
Meer

Novelta Servicecenter Herentals
E-mail : herentals@novelta.be
Tel : 014/23 23 83

Meer
   Voorzitter raad van bestuur
   Guido Van Pée
 E-mail : guido.vanpee@thirypaints.be
 Tel : 03/459 80 10
 
  CEO
  Patrick Van Pée
E-mail : patrick.vanpee@thirypaints.be
Tel : 03/459 80 10
 
  Verkoopsleider
Dirk De Winter
E-mail : dirk.dewinter@novelta.be
Tel : 03/459 80 10
 
  Vertegenwoordiger Oost-Vlaanderen
Gratien Hauttekeete
E-mail : gratien.hauttekeete@novelta.be
Tel : 0473/73 68 35
 
  Vertegenwoordiger Oost-Vlaanderen
  Bjorn Spitaels
E-mail : bjorn.spitaels@novelta.be
Tel : 0473/75 00 28
 
  Vertegenwoordiger Noord-Antwerpen
   
E-mail :
Tel : 0476/34 92 76
 
  Vertegenwoordiger Kempen
Rudi Van Boxelaere
E-mail : rudi.vanboxelaere@novelta.be
Tel : 0473/84 39 32
 
  Vertegenwoordiger Limburg
Davy Bielen
E-mail: davy.bielen@novelta.be
Tel: 0474/70 67 65