Ga direct naar hoofd-inhoud »


Novelta Hoofdzetel
E-mail : info@novelta.be
Tel : 03/459 80 10
Fax : 03/459 80 00
Meer

Novelta Servicecenter Kontich
E-mail : kontich@novelta.be
Tel : 03/459 80 10
Fax : 03/459 80 00
Meer

Novelta Servicecenter Gent
E-mail : gent@novelta.be
Tel : 09/388 39 87
Fax : 09/385 92 78
Meer

Novelta Servicecenter Borgerhout
E-mail : borgerhout@novelta.be
Tel : 03/235 27 04
Fax : 03/235 06 00
Meer

Novelta Servicecenter Herentals
E-mail : herentals@novelta.be
Tel : 014/23 23 83
Fax : 014/23 24 08
Meer
  Bedrijfsleider
Steven De Roo
E-mail : steven.deroo@novelta.be
Tel : 03/459 80 10
 
  CEO
Benoit Ide
E-mail : benoit.ide@novelta.be
Tel : 03/459 80 10
 
  Verkoopsleider
Dirk De Winter
E-mail : dirk.dewinter@novelta.be
Tel : 03/459 80 10
 
  Vertegenwoordiger Oost-Vlaanderen
Gratien Hauttekeete
E-mail : gratien.hauttekeete@novelta.be
Tel : 0473/73 68 35
Fax : 09/239 92 65
  Vertegenwoordiger Oost-Vlaanderen
Rowan Bernaert
E-mail : rowan.bernaert@novelta.be
Tel : 0471/12 90 33
 
  Vertegenwoordiger Noord-Antwerpen
Wim Raeymaekers
E-mail : wim.raeymaekers@novelta.be
Tel : 0476/34 92 76
Fax : 03/605 97 61
  Vertegenwoordiger Kempen
Rudi Van Boxelaere
E-mail : rudi.vanboxelaere@novelta.be
Tel : 0473/84 39 32
Fax : 014/51 88 96
  Vertegenwoordiger Groot-Antwerpen
Frank Spoelders
E-mail: frank.spoelders@novelta.be
Tel: 0474/91 01 61
 
  Vertegenwoordiger Limburg
   Davy Bielen
 E-mail:  davy.bielen@novelta.be

 Tel: 0474/70 67 65